Maraton piłkarski czas zacząć

Prawdziwy maraton meczowy szykuje się drużynie MKS-u Expom Krośniewianka. Pięć spotkań w czternaście dni to nie lada wyzwanie, które stoi przed zawodnikami z Krośniewic. W tym czasie rozegrają oni dwa mecze barażowe oraz spotkanie pucharowe. Niewykluczone, że wystąpią w meczu inauguracyjnym ligi Okręgowej.

Przypomijmy, MKS spotkania kontrolne rozpoczął od pojedynku z Górnikiem Kłodawa, który odbył się pierwszego dnia sierpnia. Jakby tego było mało w ostatni weekend miesiąca również zespół z Krośniewic musi szykować się do spotkania ligowego (w A Klasie bądź lidze Okręgowej). Byłoby to siedem spotkań w jednym miesiącu.

Terminarz spotkań:

• Sobota, 8 sierpnia, godz. 18:00 - LKS Cedrowice (dom) sparing
  • Środa, 12 sierpnia, godz. 18:00 - Błękitni Dmosin (wyjazd) baraż
  • Sobota, 15 sierpnia, godz. 18:00 - Start Łódź (dom) baraż
  • Środa, 19 sierpnia, godz. 17:30 - KS Kutno (dom) puchar
  • Sobota, 22 sierpnia - LKS Różyca (wyjazd) sparing / ew. PTC Pabianice (wyjazd) ligowy
  • Sobota, 29 sierpnia - LKS ŚWinice Warckie (dom) ligowy / ew. Termy Uniejów (dom) ligowy